• Vardagslyx och presenter med det lilla extra
Payment with Visa Payment with Mastercard in white color Payment with Klarna Payment with Kustom Payment with Swish
Levtid 2-4 dagar | Fri frakt över 599 kr

Skumtvålar 6-pack- MICHEL DESIGN WORKS

  • 1 434 kr

6-pack skumtvålar från Michel Design Works med överraskningsdofter. Lyxigt, mjukt skum med sheasmör och aloe vera. Fraktfritt

I lager

Michel Design Works skumtvål – 6-pack (överraskningsdofter)

Ett generöst 6-pack med skumtvålar från Michel Design Works som innehåller sex olika dofter du kommer att älska. Exakt vilka dofter som ingår är en överraskning, vilket gör paketet extra roligt – perfekt både till dig själv eller som present.

Tvålen förvandlas till ett mjukt, krämigt skum vid pumpning och är mycket dryg. Den rengör händerna skonsamt samtidigt som den återfuktar och vårdar huden.

Skumtvålarna innehåller vårdande sheasmör, jojobaolja och lugnande aloe vera. Förpackningarna är vackert designade och passar lika fint i kök som i badrum.

Tvålarna är fria från parabener, veganska och inte testade på djur. Ett lyxigt vardagstillskott från Michel Design Works – kända för sin ikoniska elefant som symbol.

  • 6 olika dofter – överraskningsmix
  • Volym: 6 × 530 ml
  • Mjukt skum som räcker länge
  • Innehåller sheasmör, jojobaolja och aloe vera
  • Fri från parabener
  • Vegansk och ej testad på djur